مجموعه پاکال شما را به خرید بهترین محصولات مواد شوینده دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

کارخانه پودر لباسشویی فافلین

آنچه در این مقاله می خوانید...

پودر دستی فله ایدرباره پودر لباسشویی فافلینشستشوی لباسها با پودر فافلین با توجه به رنگمیزان پودر فافلین برای شستشوی البسهشستشوی لباس ها با توجه به دمادمای مناسب شستسو انواع لباسهاتوصیه ایمنی در مورد پودر لباسشوییخرید اینترنتی پودر لباسشویی فافلینصادرات پودر لباسشویی فافلیننمایندگی فروش پودر لباسشوییکیفیت و استاندارد پودر لباسشوییبسته بندی و پاکت پودر لباسشویی
پودر دستی لباسشویی

پودر لباسشویی فافلین را میتوان از بهترین انواع پودرهای لباسشویی در ایران نام برد که با استانداردها و کلاس جهانی مواد شوینده تولید می شود. این پودر لباسشویی با توجه به موارد مصرفی که در بین استفاده کنندگان وجود دارد جزء شوینده های پر مصرف و پر فروش قرار گرفته و برای فروش عمده آماده دریافت سفارشات می باشد.

 

پودر دستی فله ای

درباره پودر لباسشویی فافلین

پودر لباسشویی فافلین که در اینجا پودر لباسشویی نوع ماشینی آن مد نظر بوده و مورد معرفی می باشد برای استفاده در دستگاه های ماشین لباسشویی تمام اتوماتیک استفاده شده و دارای ۸ آنیم فعال برای شستشوی بهتر و با کیفیت تر لباس ها می باشد که به عنوان پودر لباسشویی ماشینی فول آنزیم در ایران و تمام دنیا شناخته شده است.

این پودر لباسشویی این قابلیت را دارد که در آب سرد ، ولرم و داغ نیز کار شستشو را با بهترین کیفیت ممکن انجام داده و بون هیچ آسیبی لباس ها را تمیز و پاکیزه تحویل استفاده کننده دهد.

شایان ذکر است که مدیریت مجموعه تولیدی برای تشویق و انگیزش خرید بیشتر پودر لباسشویی نیومکس بصورت تصادفی و رندوم داخل پاکت های محتوی این پودر سکه های طلا نیز قرار داده است تا خریداران شانس خود را نیز همزمان با خرید این پودر امتحان نمایند.

شستشوی لباسها با پودر فافلین با توجه به رنگ

برای شستن انواع لباس ها با توجه به رنگ نیز بایستی جدا سازی های مورد نظر را انجام داد تا به رنگ لباس ها آسیبی وارد نشده و رنگ لباس ها ثابت باقی بمانند. برای این منظورلباس را را طبق دستور زیر جدا سازی و مورد شستشو قرار می دهیم:

 • پارچه های رنگی
 • پارچه ها و البسه روشن و سفید رنگ
 • لباس ها و پارچه هایی با رنگ تیره و خیلی کثیف
 • پارچه هایی با رنگ های غیر ثابت

میزان پودر فافلین برای شستشوی البسه

برای شستشوی لباس ها در ماشین های تمام اتوماتیک های ۵ کیلویی برای صرفه اقتصادی و عدم رسوب گذاری در داخل دستگاه لباسشویی باید به مقادر زیر استفاده گردد تا هم از لحاظ اقتصادی برای مصرف کننده مقرون بصرفه باشد و هم با استفاده اندازه دستگاه خراب نشود:

 • برای لباس های خیلی کثیف و خیلی چرک به میزان ۱۲۵ گرم پودر لباسشویی کافی می باشد
 • برای لباس های کثیف و چرک به میزان ۱۰۰ گرم پودر لباسشویی کافی می باشد
 • برای لباس های نیمه کثیف و نیمه چرک به میزان ۷۵ گرم پودر لباسشویی کافی می باشد

شستشوی لباس ها با توجه به دما

شستشوی لباس ها در دمای مناسب باید انجام شود و در صورت شستشوی لباس ها با توجه به جنس و نوع الیاف آن دمای مشخص و مناسب آن نوع لباس باید تنظیم شود و در صورت بالاتر و یا پائین تر بودن دما آب در زمان شستشو رنگ لباس ها تغییر یافته و ثبات رنگ ها بهم می خورد.

در زمان شستشوی لباس با پودر لباسشویی نیومکس و قبل از آن نسبت به ثابت بودن رنگ لباس ها و پارچه های رنگی اطمینان کامل را حاصل نمائید.

دمای مناسب شستسو انواع لباسها

دما های مناسب برای انواع لباس ها با جنس های مختلف به شرح زیر می باشد:

 • دمای ۳۰ درجه برای پارچه هایی با الیاف بسیار ظریف
 • دمای ۴۰ درجه برای شستشوی پارچه هایی با الیاف مصنوعی ظریف
 • دمای ۶۰ درجه برای شستشوی پارچه هایی با الیاف کتان و مصنوعی با رنگ ثابت
 • دمای ۹۰ درجه برای شستشوی پارچه هایی با الیاف کتان سفید و رنگ ثابت

توصیه ایمنی در مورد پودر لباسشویی

بارها مشاهده شده است که در اثر اشتباهات صورت گرفته مقداری از پودر داخل دهان بلعیده شده و به داخل معده انسان وارد می شود در صورت اتفاق چنین موردی سریعا مقدار زیادی شیر یا آب نوشیده و سریعا به پزشک مراجعه نمائید. بایستی معده توسط موادی مخصوص شستشو داده شده تا معده کاملا از مواد شیمیایی و اسیدهایی که درون پودر لباسشویی هست و موجب مسمومیت می شود پاک و مبری شود.

در صورت تماس پودر لباسشویی با چشم نیز باید فورا چشم را با آب زیاد شستشو داد تا از مواد شیمیایی پاک شود.

به علت دارا بودن آنزیم های فعالی که برای شستشو و پاک کنندگی بیشتر و بهتر درون پودر های لباسشویی فافلین قرار داده شده حتما در زمان استفاده از پودر برای شستشوی دستی از دستکش استفاده گردد.

خرید اینترنتی پودر لباسشویی فافلین

امروزه خرید و فروش مجازی یا خرید و فروش های اینترنتی روز به روز در حال گسترش بوده و آمارها نشان دهنده این مهم می باشد که مردم در سال های اخیر بیشتر راغب شده اند با توجه به وجود زیر ساخت های موجود که در درسترس بودن اینترنت و گوشی های همراه که مجهز به اینترنت می باشد و در همه جا به کل دنیا دسترسی دارند خیلی راحت می توانند کالا ها و خدمات مورد نیاز خود را بصورت اینترنتی خرید و تهیه نمایند.

خرید های اینترنتی مزایای بیشماری دارد که در برابر معایب کمی که دارد خرید های اینترنتی را بسیار ارزشمند و بصرفه و مفید فایده نشان میدهد. و اما مزایای خرید های اینترنتی:

 1. راحتی و سهولت در خرید کالا و خدمات
 2. سرعت بیشتر در خرید
 3. دسترسی بهتر و بیشتر به بازارهای فروش
 4. اماکن خرید و دریافت کالا در سریع ترین زمان
 5. کاهش هزینه های رفت و امد برای مراجعه کردن به مراکز خرید حضوری
 6. خرید ارزانتر کالاها و خدمات

 

در ادامه توضیحاتی که برای وجود مزایای خرید اینترنتی و مزایای بیان شده آن وجود دارد پودر لباسشویی فافلین نیز در فرآیند خرید و فروش اینترنتی کالا ها و خدمات در ایران وجود داشته و شما کاربران و خریداران محترم براحتی می توانید با مراجعه به این سایت و سایر کانال های ایترنتی با سهولت و در سریعترین زمان ممکند اقدام به ثبت سفارش خود نموده و در زمانی بسسیار اندک محصول خریداری شده خود را در محل زندگی و یا کار خود تحویل بگیرید.

صادرات پودر لباسشویی فافلین

یکی از پر سود ترین مراحل و یا مواردی که برای کارخانه ها حائز اهمیت می باشد صادرات کالا ها و خدمات به سایر کشورها هست که در زمینه صادرات و مراحل اجرای ان و راه کارهایی که منجر به صادر شدن آسان و مناسب کالا خواهد شد را در این مجال مورد بررسی و مطالعه قرار خواهیم داد تا با آگاهی و شناخت بیشتری به مقوله صادرات پودر لباسشویی بپردازیم.

پودر لباسشویی با توجه به اینکه به سفارش شرکت آلمان و تحت لیسانس این شرکت معتبر اروپایی که در سطح اتحادیه اروپا و کل دنیا جزء معروف ترین ها و بهترین ها در زمینه تولید پودرهای لباسشویی هست و با تلاش مدیران و مشاوران شرکت موفق به دریافت استاندارهای تولید این پودر در ایران شدیم و توانستیم هم در فرمولاسیون و تولید بروز این پودر در داخل ایران موفق عمل نموده و هم در حوزه صادرات پودر با کشورهای دیگر نیز کارنامه ای موفق را از خود به جای بگذاریم.

 

طبق برنامه ریزی ههای صورت گرفته و مدونی که تسط تیم تحقیقاتی و بازاریابی مجموعه در ایران ضورت گرفته مقرر بر این شده است که طی چند سال آینده نه تنها پودر لباسشویی حجم قابل توجهی از میزان خرید و فروش در بازار ایران را بدست بگیرد بلکه در حوزه صادرات به کشورهای همجوار و حتی کشورهای سی آی اس نیز موفق عمل نموده و پودر در این کشور ها توزیع شده و موجبات گسترش و بسط فله کاری شرکت را جامع عمل پوشانده و مطابق برنامه عمل نموده و اهداف بالا سری مدیریت را حاصل نمائیم.

نمایندگی فروش پودر لباسشویی

نماینده فروش کیست و چه وظایفی دارد؟ ابتدا ما در مورد نماینده فروش و اینکه نماینده فروش کیست و وظایفی را که بر عهده دارد کدام است توضیحاتی ارائه می دهیم تا برسیم به ساختار نمایندگی فروش پودر لباسشویی در ایران.

نمیانده فروش شخص حقیقی یا حقوقی است که بعد از احراز شرایط نمایندگی و داشتن مواردی که در ساختار نمایندگی شرکت برایش تعریف شده است از سوی شرکت تولید کننده به عنوان نماینده فروش یا جانشین تولید کننده در هر استان یا هر شهری که مد نظر تولید کننده هست کار دریافت پودر لباسشویی از کارخانه و توزیع مویرگی و ریز را به کلیه پخش های خرده و فروشگاه ها و سایر مغازه ها را انجام میدهد.

وظایفی که نماینده فروش در قبال قبول شرایط نمایندیگ بر عهده دارد طبق موارد زیر می باشد که تعهد انجام آنها را داده است:

 • دارا بودن شرایط لازم و تعیین شده از طرف شرکت برای انعقاد قرارداد نمایندگی فروش
 • گذاشتن وسیقه های لازم و معتبر در نزد شرکت تولید کننده برای حسن انجام کار
 • داشتن دفتر، انبار، ماشین های پخش و ویزیتور های پخش برای غروش مویرگی و ریز
 • تعهد به میزان خرید تعیین شده هر ماهه از طرف شرکت تولید کننده
 • توزیع پودر لباسشویی نیومکس مطابق با قیمت های مصوب و اعلام شده توسط شرکت تولید کننده
 • پرداخت به موقع مبالغ بارهای خریداری شده
 • حسن انجام کار و حسن برخورد مدیر نمایندگی و ویزیتور های با پخش ها و فروشگاه ها طرف معامله

موارد مذکور از جمله مهمترین بند های قرارداد های نمایندگی فروش پودر لباسشویی در ایران می باشد که نمایندگان فروش در صورت  اخذ نمایندگی فروش این شوینده ملزم به اجرای کامل و دقیق کلیه بند های مندرج در قرارداد می باشند.

در صورتی که در هر مرحله و هر زمانی از مراحل کار نمایندگی مشخص گردد که نمایندگان مندرجات و بندهای قرارداد را بنحو احسن و کامل انجام نمی دهند قرارداد نمایندگی لغو شده و نسبت به اخذ نمایندگی جدید اقدام خواهد شد. و تمام این موارد برای خدمت رسانی بهتر و با کیفیت تر و احترام به مشتریان می باشد که از مهمترین الویت های مدیریت مجموعه می باشد.

کیفیت و استاندارد پودر لباسشویی

همانطور که پیش تر نیز اشاره شد این پودر مطابق آخرین تکنولوژی و استاندارد شرکت آلمان قرموله شده و دارای استاندارد و کیفیت فوق العاده ای است. در این پودر درزمان استفاده این مسئله مهم میزان کف کردن در دخل ماشین لباسشویی مد نظر قرار گرفته و دارای سیستم هوشمند تولید کف کنترل شده می باشد و از داخل دساتگاه خارج نمی شود.

بسته بندی و پاکت پودر لباسشویی

بسته بندی و متریال و کاغذ و یا پاکت و یا کیسه هایی که برای بسته بندی و جمع بندی کالاها مورد استفاده قرار می گیرد از مواردی هستند که در میزان و حجم فروش کالا تاثیرات بسزا و مهمی را خواهند داشت.

بسته بندی شیک و جذاب قادر خواهد بود در کنار کیفیت مناسب پودر لباسشویی نیومکس میزان فروش این شوینده با کیفیت را بالا ببرد و منجر شود به استقبال خریداران از کالا و محصول خوش قیافه و جذب کننده بصری که پس از خرید نیز موجبات مشاهده و ثبات کیفیت محصول برای خریدار به تایید نهایی خواهد رسید.

در بسیاری از موارد البته در مورد تمامی کالا ها و محصولات مشاهده شده است که شرکت تولید کننده با طراحی و ساخت کالایی بسیار با کیفیت و با اسانداردهای بالا ولی در مقابل طراحی ضعیف روی جلد و همچنین منریال و کاغذ و یا پاک و مقوا استفاده شده با کیفیت پائین نتوانسته اند محصول تولید شده خود را که دارای کیفیت خوبی هست را به فروش های خوبی برسانند و پس از مدتی  ازچرخه فروش بازار خارج شده و آن طرح دیگر نتوانسته جایگاه مناسبی را در بازار پیدا نموده و برای همیشه  از گردونه رقابت با محصولات مشابه خارج شده و حذف شده است که این مورد خسارت های زیادی برای تولید کننده به همراه خواهد داشت.

اما شرکت پاکال در طراحی روی جلد و همچنین موادی که برای تولید کاغذ و چسب تولید پاکت های پودر لباسشویی استفاده نموده از بهترین انواع مواد اولیه تهیه شده و در اولین باری که شما به عنوان مشتری به این شوینده خاص نگاه می اندازید احتمال خرید این کالا بسیار بالا می باشد. در تولید پاکت این کالا از کاغذهای درجه یک چند لایه و چسب های درجه یک برای پرس و چسباندن درب و زیر پاکتها استفاده میشود و در مورد رنگ بندی و طرح روی پاکت نیز ایم موارد زیبا شناسی رعایت شده و دارای طرحی جذاب و جالب توجه هست.

محمد رضا اعلمی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مدیر فروش : محمد رضا اعلمی

راه های ارتباطی:

  شماره تماس مدیر فروش : 09125813403

  شماره تماس مشاور ارشد فروش: 09193884918

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

مجموعه پاکال شما را به خرید بهترین محصولات مواد شوینده دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید