مجموعه پاکال شما را به خرید بهترین محصولات مواد شوینده دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

کارخانه پودر لباسشویی دکو پلاس

آنچه در این مقاله می خوانید...

قدرت لکه بری  پودر لباسشویی دکوپودر دکو و استفاده در سازمانهانرم کنندگی پودر لباسشویی دکومواد اولیه کاملا ایرانی پودر دکو

در سالی که توسط رهبر معظم انقلاب سال رونق اقتصادی و رونق تولید نامگذاری شده است. کارخانه پودر لباسشویی دکو توانسته با بهری گیری از جوانان سرزمین ایران و مواد اولیه و دستگاه های تولید ایران پودر لباسشویی بومی شده و فرموله شده توسط مهندسین متخصص داخلی را تولید نماید.

قدرت لکه بری  پودر لباسشویی دکو

لکه بری از اصلی ترین خصوصیات پودر های لباسشویی می باشد که در نبود این ویژگی در پودر لباسشویی شستشو با این شوینده فایده ای نخواهد داشت و همچنین خانم های خانه دار و استفاده کنندگان دیگر هیچ رقبتی برای مصرف این نوع شوینده نخواهند داشت.

اسید سولفونیک استفاده شده در فرمول پودر های لباسشویی که موجبات تعیین میزان اکتیویته و قدرت پاک کنندگی را نشان می دهد همزمان قدرت و میزان لکه بری پودر لباسشویی را مشخص خواهد نمود که حرف اول و آخر در مورد کیفیت پودر را این گزینه مشخص می کند که بسیار حائز اهمیت و تعیین کننده می باشد برای خریدار و میزان خرید آن.

پودر دکو و استفاده در سازمانها

با توجه به تنوع تولیدات شرکت و کارخانه دکو پلاس در تولید انواع پودرهای دستی و ماشینی که شامل موارد ذیل می باشد :

  • پودر لباسشویی دستی ۵۰۰ گرمی
  • پودر لباسشویی ماشینی ۳۰۰۰ گرمی
  • پودر لباسشویی ماشینی ۱۰۰۰۰ گرمی
  • پودر لباسشویی دستی ۱۰۰۰۰ گرمی

با نگاهی به نوع و حجم و وزن تولیدات این کارخانه که بیشتر حجم تولیدات را پودرهای فله ای تشکیل میدهد به همین دلیل ارگانها و سازمان های زیادی تمایل خود را برای خرید و استفاده از نوع پورهای فله ای داشته اند. در همین جا ذکر این نکته ضروری می نماید که طی یکسال گذشته نهادها و ارگانهایی که پودرهای بخصوص فله دستی را بصورا حجمی و عمده خریداری کرده و استفاده نموده اند با مراجعه به دفتر فروش شرکت میزان زیاد رضایت خود را از کیفیت و ماندگاری این کالای با کیفیت اعلام نموده اند.

این اعلام رضایتمندی از سوی مشتریان وظیفه ما را در ارائه محصولات بهتر و با تنوع بالاتر را سنگین تر نموده و تعهد ما را نیز بالا خواهد برد.

نرم کنندگی پودر لباسشویی دکو

یکی دیگر از موارد و گزینه هایی که بر روی کیفیت و کمیت مصرف پودر لباسشویی تاثیر گذاشته و میزان رضایت مشتریان را بالا خواهد برد میزان نرم کنندگی پودرها پس از فرایند شستشو می باشد.

اکثر پودرهای لباسشویی موجود در بازار مواد نرم کننده که باعث نرم شدن لباسها پس از شستشو میشود را به علت گران بودن مواد بکار برده شده و افزایش قیمت و کم شدن سودشان استفاده نمیکنند ولی کارخانه دکو به جهت احترام به مصرف کنندگان و همچنین شان استفاده کنندگان که از هم جنس خود ما هستند با استفاده از بررسی های صورت گرفته در آزمایشگاه کارخانه نوعی نرم کننده مخصوص برای فرمولاسیون این پودر های طراحی نموده اند.

علی رغم بومی سازی دارای قیمت کمتر نسبت به مشابه های وارداتی هست و باعث ارزان تر شدن قیمت پودر و احساس رضایت مشتری خواهد شد.

مواد اولیه کاملا ایرانی پودر دکو

در خصوص خود کفایی و اینکه کشوری بتواند روی محصولات تولید شده در کشور خود از صفر تا صد خود کفا بوده و بتواند کلیه مواد اولیه ، تکنولوژی، ماشین آلات و مهندسین را از کشور خود تامین نمایند در کل منجر خواهد شد به تولید محصول ملی و رسیدن به مرحله خود کفایی در محصولات مختلف.

در کشور ما ایران نیز با توجه به تحریم های جهانی بر ضد ایران که کشور و مردم ما را تحت فشار های فرا.انی قرار داده اند و مطابق فرمایشات مقام معظم رهبری که در مقابل تحریم های ظالمانه بایستی به خود کفایی در تولید برسیم تولید انواع کالا ها با توان نیرو ها و خدمات و مواد ایرانی بسیار مهم و حیاتی می باشد که این مهم در کارخانه دکو پلاس عملی شده و از صفر تا مرحله نهایی تولید و فروش همگی توسط نیرو ها و مواد اولیه ایرانی انجام شده است.

محمد رضا اعلمی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مدیر فروش : محمد رضا اعلمی

راه های ارتباطی:

  شماره تماس مدیر فروش : 09125813403

  شماره تماس مشاور ارشد فروش: 09193884918

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

مجموعه پاکال شما را به خرید بهترین محصولات مواد شوینده دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید