مجموعه پاکال شما را به خرید بهترین محصولات مواد شوینده دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

کارخانه مواد شوینده ارزان قیمت

آنچه در این مقاله می خوانید...

مواد شویندهپودر لباسشویی دستیمواد شوینده پودر لباسشویی ماشینیمواد شوینده مایع ظرفشوییمایع ظرفشویی مایع سفید کننده مایع سفید کننده مایع جرم گیر مایع جرم گیرمایع لباسشویی رنگین شوی مایع لباسشویی مشکین شوی مایع شیشه شوی مایع ضد عفونی کننده شامپو سرمایع دستشویی مایع دستشویی صابون حمام صابون لباسشویی قرص ماشین ظرفشویی انواع صابون هتلیمایع کنسانتره مواد اولیه شوینده
مایع دستشویی

مواد شوینده را در قالب های مختلف در میان تولید کنندگان و مصرف کنندگان می توان یافت که هر کدام از این دو دسته از نقطه نظر خود به این تولیدات نگاه می کنند.

مواد شوینده

پودر لباسشویی دستی

پودر لباسشویی دستی در داخل جعبه های ۵۰۰ گرم و کیسه های ۱۰ کیلو و ۲۰ کیلویی تولید و بفروش می رسند که پودر های کیسه ای بیشتر برای صادرات به سایر کشورها می باشد. پاکت های ۵۰۰ گرم هم در داخل کشور فروش دارند و هم برای صادرات می باشند ولی بیشتر حجم فروش پودرهای ۵۰۰ گرم برای بازار داخل کشور هست.

مواد شوینده

 پودر لباسشویی ماشینی

پودر لباسشویی ماشینی در داخل جعبه های ۵۰۰ گرم و کیسه های ۱۰ کیلو و ۲۰ کیلویی تولید و بفروش می رسند که پودر های کیسه ای بیشتر برای صادرات به سایر کشورها می باشد. پاکت های ۵۰۰ گرم هم در داخل کشور فروش دارند و هم برای صادرات می باشند ولی بیشتر حجم فروش پودرهای ۵۰۰ گرم برای بازار داخل کشور هست.

مواد شوینده

 مایع ظرفشویی

مایع ظرفشویی در اوزان مختلف ۷۰۰گرم، ۷۵۰گرم، ۱۰۰۰ گرم و ۳۷۵۰ گرم تولید می شود که این تولیدات در طرح های متنوع که شامل طرح پریل و طرح اوه استوانه ای می باشد تولید و روانه بازار های فروش داخلی و صادراتی خواهد شد.

مایع ظرفشویی

مایع ظرفشویی در اوزان مختلف ۷۰۰گرم، ۱۰۰۰ گرم و ۳۳۰۰ گرم تولید می شود که مایع ۱۰۰۰ گرم بهریز در طرح جام تولید و روانه بازار های فروش داخلی و صادراتی خواهد شد.

 مایع سفید کننده

مایع سفید کننده که از بهترین مواد اولیه تولید شده است در بطری های ۱۰۰۰ گرم و ۳۰۰۰ گرم تولید و راهی مراکز فروش داخلی و خارجی خواهد گردید. مایع سفید کننده دارای رایحه های خوشبو می باشد که از آنها به عنوان مایع سفید کننده معطر نام برده می شود.

 مایع سفید کننده

مایع سفید کننده که از مرغوب ترین مواد اولیه تولید شده است در بطری های ۱۰۰۰ گرم و ۳۰۰۰ گرم تولید و راهی مراکز فروش داخلی و خارجی خواهد گردید. این مایع سفید کننده عطر و بوی خاصی ندارد و ساده می باشد.

 مایع جرم گیر

مایع جرم گیر که از بهترین مواد اولیه تولید شده است در بطری های ۱۰۰۰ گرم و ۳۰۰۰ گرم تولید و راهی مراکز فروش داخلی و خارجی خواهد گردید. مایع جرم گیر دارای رایحه های خوشبو می باشد که از آنها به عنوان مایع جرم گیر معطر نام برده می شود.

 مایع جرم گیر

مایع جرم گیر که از بهترین مواد اولیه برای از بین بردن جرم سطوح تولید شده است در بطری های ۱۰۰۰ گرم و ۳۰۰۰ گرم تولید و راهی مراکز فروش داخلی و خارجی خواهد گردید. مایع جرم گیر بهریز عطر و بوی خاصی ندارد و ساده می باشد.

مایع لباسشویی رنگین شوی

در راستای پیشرفت های صورت گرفته در جهت ماشینی شدن زندگی انسانها استفاده از ماشین لباسشویی بشدت گسترش یافته و شستشوی لباس های سفید و رنگی با مایع لباسشویی رنگین شوی در حال بیشتر شدن است و با توجه به کیفیت شستشو با آن خرید و فروش این شوینده به شغلی جذاب تبدیل شده است. مایع لباسشویی رنگین شوی در بطری های یک لیتری تولید می شود.

 مایع لباسشویی مشکین شوی

در راستای پیشرفت های صورت گرفته در جهت ماشینی شدن زندگی انسانها استفاده از ماشین لباسشویی بشدت گسترش یافته و شستشوی لباس های تیره و مشکی با مایع لباسشویی مشکین شوی در حال بیشتر شدن است و با توجه به کیفیت شستشو با آن خرید و فروش این شوینده به شغلی جذاب تبدیل شده است. مایع لباسشویی مشکین شوی در بطری های یک لیتری تولید می شود.

 مایع شیشه شوی

برای تمیز کردن شیشه ها و انواع آئینه ها استفاده از مایع شیشه پاک کن را به شما پیشنهاد می کنیم که در بطری های ۵۰۰ سی سی تولید می شود.

 مایع ضد عفونی کننده

برای از بین بردن انواع ویروس از مایع ضد عفونی کننده ۵۰۰ گرم تندیس استفاده بهینه ای خواهد شد.

 شامپو سر

کارخانه شامپو شامپو های موی سر را با عصاره های بابونه و صدر در بطری های ۳۰۰ گرمی و بسته بندی شیک تولید نموده که به همراه شستشوی مو آنها را تقویت نیز خواهد نمود.

مایع دستشویی

مایعات دستشویی در بطری های ۵۰۰ گرم و ۳۷۵۰ گرم و در رایحه های متنوع و خوشبو تولید و برای مصرف راهی بازار های خرید و فروش می شود.

 مایع دستشویی

مایعات دستشویی در بطری هایی با اوزان مختلف و در رایحه های متنوع و خوشبو تولید و برای مصرف راهی بازار های خرید و فروش می شود

 صابون حمام

انواع صابون حمام در رایحه های مختلف و خوشبو و در وزن های مختلف تولید می شود.

 صابون لباسشویی

صابون لباسشویی در قالب های ۲۰۰ گرم تا ۲۴۰ گرم در رنگ ها و طرح های متنوع تولید می شود.

 قرص ماشین ظرفشویی

قرص ماشین ظرفشویی از جدید ترین مواد شوینده ای هست که برای شستن ظروف با کیفیت بالا طراحی شده است.

 انواع صابون هتلی

صابون های ریز و ۱۶ گرمی که در هتل ها مصرف می شوند.

کنسانتره مواد شوینده  مواد شوینده مانند مایع ظرفشویی و مایع دستشویی و غیره علیظ شده است که با آب مخلوط شده و مواد شوینده آماده مصرف می شود.

مایع کنسانتره

 مواد اولیه شوینده

مواد اولیه ای که در صنایع پتروشیمی تولید شده و برای ساخت مواد شوینده استفاده می شود.

محمد رضا اعلمی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مدیر فروش : محمد رضا اعلمی

راه های ارتباطی:

  شماره تماس مدیر فروش : 09125813403

  شماره تماس مشاور ارشد فروش: 09193884918

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

مجموعه پاکال شما را به خرید بهترین محصولات مواد شوینده دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید