مجموعه پاکال شما را به خرید بهترین محصولات مواد شوینده دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

کارخانه مایع ظرفشویی با قیمت مناسب

آنچه در این مقاله می خوانید...

کارخانه مایع ظرفشویی در ایرانکارخانه مایع ظرفشوییچگونه میتوان یک کارخانه مایع ظرفشویی داشت؟فروش مایع ظرفشویی فله ای و بسته ایمایع ظرفشویی با قیمت ارزانمایع ظرفشویی گلیمایع ظرفشویی پاکال با کیفیتمایع ظرفشویی گلیپر کاربرترین ماده شویندهمایع ظرفشویی گلیکدام مایع ظرفشویی بهتر استمایع ظرفشویی گلی
کارخانه مایع ظرفشویی

کارخانه مایع ظرفشویی از جمله کارخانه های تولید مواد شوینده می باشد که چندین دهه از فعالیت آن می گذرد. محصولات این کارخانه همچنان با همان کیفیت قبلی و مرغوبیت عالی تولید می شوند. مایع ظرفشویی از جمله شوینده های با کیفیت این کارخانه معروف می باشد. مایع ظرفشویی با استفاده از مواد اولیه مرغوب و درجه یک ساخته شده است و قیمت تمام شده بسیار ارزانی هم دارد.

فیلم در مورد مایع ظرفشویی ⇐ خرید مایع ظرفشویی

کارخانه مایع ظرفشویی در ایران

مجموعه پاکال که تولید مواد شوینده و مایعات ظرفشویی را در تولیدات خود دارد طی سالیان اخیر به عنوان مشاور و مجری طرح های تولیدی مایع ظرفشویی در ایران مطرح شده است. این شرکت در سایه تجربه چندین ساله ای که در تولید کسب نموده است تجربه های گرانبهایی را برای احداث خط تولید مدرن و بروز کسب نموده است. این تجربه راهگشا برای احداث بهترین خطوط تولید در کلاس جهانی هست که بهترین و با کیفیت ترین مایعات ظرفشویی را می سازد.

فیلم محصولات مایع ظرفشویی را در لینک زیر ببینید

paakall.com

شرکت پاکال در جدیدترین اقدام خود جهت احداث خط تولید مایع ظرفشویی در کشور عمان کارخانه ای با توان تولیدی ۱۰۰ تن در روز در شهر سهار عمان احداث نموده است. این خط با جدیدترین متد روز دنیا تدارک دیده شده است. بدین معنی که این خط توان را دارد که برای کشور عمان و دیگر کشورهای همجوار نیز صادرات داشته باشد.

بهتر است بدانیم که کشور عمان این امکان را دارد که از بنادر معروف و قابل دسترس آن محصولات شوینده ظرفشویی و سایر شوینده ها به کشورهای عربی و حتی کشورهای قاره آفریقا و نیز شبه قاره هند ارسال گردد. از این رو تاسیس این کارخانه در این کشور می تواند سرآغاز شراکت های تجاری بین دو کشور ایران و عمان باشد. در این نوع معامله ها علاوه بر ارسال تکنولوژی تولید شوینده از ایران به کشورهای دیگر شاهد ورود ارز به کشور ایران نیز باشیم.

همانطور که می دانیم انتقال تکنولوژی از کشوری به کشور دیگر علاوه بر ارزآوری و تقابلات صنعتی می تواند راهگشای فرهنگی و توریستی دو طرفه را نیز باشد. در این موارد دولت ایران نیز برای این موضوعات همراهی و کمک می نماید تا این تقابلات اقتصادی که منجر به رشد اقتصادی کارخانه و کشور خواهد شد ایجاد و تقویت گردد.

آیا انتقال فناوری تولید و تکنولوژی ساخت مواد شوینده به سایر کشورها اقتصادی هست یا فروش محصول نهایی؟

برخی از متخصصین بر این عقیده هستند که انتقال فناوری تولید به کشوری دیگر فرصت های سود آوری برای ایران را از بین می برد. ولی با تحقیق و بررسی های به عمل آمده مشخص شده است که این طور نیست. زمانی که شرکت یا شخصی موفق می شود تکنولوژی ساخت محصولی را به کشوری دیگر بفروشد می تواند مزایای زیر را در بر داشته باشد:

 1. ایجاد یک قرارداد برای انتقال فناوری به کشوری دیگر که مستلزم پرداخت مبلغ به صورت ارز از کشوری دیگر به داخل ایران هست
 2. با انعقاد قرارداد فوق خط تولید با دستگاه های مورد نیاز نیز باید به آن کشور ارسال شود که این خود دارای درآمد زایی جدایی هست
 3. با انتقال خط و ماشین آلات احتیاج به نیروی فنی و متخصص برای راه اندازی آنها می باشد که خود این نیز درارای درآمد زایی هست
 4. در کنار ارسال دستگاه ها و نیروی انسانی باید برای ساخت محصول شوینده مواد اولیه مورد نیاز نیز از ایران ارسال شود که مجددا مستلزم هزینه از طرف کشور خارجی به کشور ایران هست

البته همه اینها بیان گر این نیست که شخص یا شرکت خارجی فقط هزینه می کند و کشور ایران سودش را می برد. این قراداد ها سود دو طرف را در پی خواهد داشت. به شرطی که کار به درستی استارت زده شود و پیگیری و اجرای تمامی مراحل احداث و تولید و در نهایت فروش با برنامه و هدف گذاری صورت پذیرد.

در پی انتقال تخصص تولید محصول از یک کشور به کشوری دیگر یک تعهد آغاز می شود که دو جانبه هست. در یک طرف سازنده متعهد می گردد که کار ساخت و تولید و آموزش های لازم را به درستی و مطابق مفاد قراداد انجام دهد. و از طرفی دیگر خریدار و یا کارخانه دار متعهد می شود که امکانات فیزیکی و نرم افزاری مورد نیاز را مطابق بند های قراداد در اختیار سازنده قرار دهد. زمانی که این تعهدات به خوبی و در زمان مشخص و مناسب انجام گیرد شاهد یه پروژه خوب و موفق خواهیم بود.

یک تجربه کاملا موفق همانطور که در بالا اشاره شد پروژه راه اندازی خطوط تولید و فرآوری پودر لباسشویی و پک کردن ان و نیز راه اندازی خط تولید مایع لباسشویی. این قراداد طی قراردادی یکساله بین شرکت عمانی و شرکت پاکال منعقد گردید که این پروسه طی ۵ ماه اول این قرارداد پیشرفت ۷۰ درصدی را شاهد هست. این پیشرفت در کار نشان از عزم جدی دو طرف برای اتمام موفق و سازنده این پروژه هست. البته که در این چند ماه نیز تولیدات شرکت عمانی شروع شده و حجم قابل توجهی پودر لباسشویی در داخل بسته بندی های معین کشور عمان تولید و عرضه شده است.

کارخانه مایع ظرفشویی

قیمت مایع ظرفشویی پاکال

مایع ظرفشویی پاکال که مرغوبیت و اثر بخشی خود را به اثبات رسانده است از لحاظ اقتصادی هم برای مصرف کننده بسیار مقرون به صرفه می باشد. این مایع پر مصرف و پر کاربرد که همواره کیفیت خود را حفظ کرده با قیمت ارزان به دست مصرف کننده می رسند. مایع ظرف شویی ارزان قیمت و مرغوب در اندازه ها ی متنوع و در طرح و رنگ های جذاب طراحی و تولید می شوند. این مایع با کیفیت نسبت به سایر محصولات مشابه در بازار از کیفیت خوبی برخوردار است.

قیمت تعیین شده مایع ظرفشویی که بر روی محصول و بسته بندی درج می شود تحت تاثیر متغیر های زیادی قرار دارد که در زیر به آنها اشاره می گردد:

 1. قیمت بطری
 2. قیمت لیبل چاپ شده
 3. قیمت مواد اولیه ای که در ترکیب مایع ظرفشویی نقش دارند
 4. هزینه های ثابت از قبیل، کارگری- انشعابات برق و گاز و آب و مالیات

البته که موارد گوناگون دیگری نیز در این فرایند موثر می باشد که در اینجا به مهمترین آنها اشاره گردید.

بهتر است بدانیم که در مجموعه هایی که خود توان تامین و تولید انواع ابزارها و مواد اولیه را دارا هستند قیمت تمام شده محصول به نسبت کمتر خواهد بود. مثلا در مجموعه تولیدی پاکال با توجه به اینکه تولید بطری و چاپ لیبل ها نیر در خود مجموعه انجام می شود می توان انتظار داشت که قیمت نازل تری را برای محصول شاهد بود.

جذابیت در محصول اول مربوط می شود به قیمت آن. اگر محصول مایع ظرفشویی دارای قیمت مناسبی باشد می تواند مشتریان و خریداران را به سمت خود جذب نماید. بعد از آن مشتری به دید چگونگی کیفیت و بسته بندی محصول دقت خواهد نمود. پس اولین نگاه خریدار در قفسه فروشگاه به اتیکت قیمت مایع ظرفشویی می افتد. در صورتی که قیمت محصول با اقتصادش منطبق باشد میتواند وی را به سمت بررسی مابقی موارد محصول جلب نماید.

 

چگونه میتوان یک کارخانه مایع ظرفشویی داشت؟

همانگونه که بالاتر اشاره گردید شرکت تولیدی صنعتی پاکال این توانمندی را در مجموعه فنی خود ایجاد نموده است تا بتواند در کنار کار ساخت مایع ظرفشویی کار انجام و احداث خط تولید مایع ظرفشویی در فالب کارخانه تولید مایع ظرفشویی را داشته باشد. از این رو تمامی امکانات لازم را برای این کار فراهم نموده است.

امور مربوط به احداث خط تولید و ساخت مایع ظرفشویی تخصص لازم را می خواهد که مهندسان و کارشناسان مجموعه پاکال در این حوزه توانمند هستند. این مهندسان با توجه به راه اندازی خطوط تولید مایعات شوینده در خود مجموعه پاکال و داشتن تجربه چندین ده ساله این توانمندی را کسب نموده اند. به نظر می رسد توانایی که در سایه علم و تجربه کاری به دست امده باشد بسیار گرانبها و ارزشمند هست. تا جایی که میتوان گفت لتفیق تخصص و تجربه کاری در زمینه احداث کارخانه حرف اول را در تضمین احداث کارخانه موفق می باشد.

ابتدا برای تاسیس کارخانه تولید مایع ظرفشویی باید یک مکان مناسب و ارزنده از تمامی جهات پیدا نمود. مکان مناسب از چندین جهت می تواند مورد ارزیابی و آنالیز قرار گیرد.

اول:

اولین موضوعی که برای مکان تاسیس کارخانه مورد بحث و تبادل نظر قرار می گیرد مربوط می شود به قرار گرفتن در منطقه صنعتی و برخورداری از امکانات مناسب. هر چند شاید امکان وجود کارخانه در شهرک صنعتی کمی گرانتر از جاهای دیگر می باشد ولی ارزش کار را بالا خواهد برد. چرا که با وجود این امکان کارخانه دار این توانایی را خواهد داشت که تمامی مجوز های لازم برای تولید را از دولت به راحتی کسب نماید. از این رو اگر قصد احداث کارخانه ساخت مایع ظرفشویی و حوزه های مرتبط را دارید الویت تاسیس شهرک های صنعتی دارای مجوز و مورد تائیید باشد.

مناطق صنعتی با توجه به تعاریفی که برایش مشخص شده است مخصوص حضور کارخانه های تولید می باشند. این مناطق با گردآوری تمامی تولید کنندگان در یک محیط مجتمع می تواند امکانات لازمه را برایشان فراهم نماید. مناطق صنعتی و قرار گیری در آنجا می تواند تسهیلات مناسب و کم بهره ای را برای صاحبان کارخانه در پی داشته باشد. استفاده از منابع وام کم بهره می تواند کمک های شایانی را برای احداث کنندگان به دنبال داشته باشد.

زمانی که کارخانه تاسیس شده از وام های مناسب برای تولید و احداث بهره می برد می تواند تا مدت ها از بازپرداخت تنفس داشته باشد. بدین معنی که وام گیرنده چند سال فرصت دارد تا خودش را جمع کرده و به درآمد زایی برسد. سپس بازپرداخت تسهیلات آغاز خواهد شد.

بررسی چالش هایی که مربوط به مکانی که کارخانه مایع ظرفشویی در آن وجود دارد یا خواهد داشت از جنبه های مختلف دیگر نیز مورد ارزیابی قرار می گیرد. بعد از اینکه مشخص شد که وجود کارخانه در شهرک صنعتی نه تنها از گزینه های مناسب بلکه از الزامات هست مواردی مانند نزدیکی به شهرها نیز از الویت های مهم دیگر هست. زمانی که مکان کارخانه نزدیک به شهر مخصوصا شهرهای کلان می باشد می تواند مزایای فراوانی را برای مدیران کارخانه به همراه داشته باشد.

اشاره به این مزایا می تواند به شرح زیر باشد
 1. نزدیکی به بازار عرضه و فروش محصولات. زمانی که کارخانه دسترسی نزدیک تری به شهر ها و پخش ها دارد امکان رساندن بهتر محصولات به شهر ها وجود دارد.
 2. زمانی که کارخانه به شهر ها نزدیک هست امکان اینکه محصولات با سرعت بیشتری به فروشگاه ها برسد وجود دارد.
 3. از مزایای مهم دیگری که متصور هست هزینه های حمل و نقل به شدت کاهش خواهد یافت. در این صورت می توان انتظار این را داشت که قیمت تمام شده کالا نیز کمتر باشد.
 4. در مسافت های کمتر کالا سالم تر و با کیفیت بهتر به دست مصرف کننده می رسد.

کارخانه مایع ظرفشویی

دوم:

دومین موضوعی که در مورد تاسیس کارخانه و اهمیت موقعیت ان مورد بحث می باشد مربوط می شود به مسئله تامین مواد اولیه و چگونگی تامین آنها. از لحاظ استراتژیک اهمیتی که تامین مواد اولیه با قیمت و سرعت مناسب برخوردار می باشد از جمله مهمترین موضوعات هست. مواد اولیه ای که از شرکت های مطرح و معتبر خریداری می شوند دارای اصالت و کیفیت بالایی هستند که مد نظر کارخانه داران هست. در ضمن قیمت هایی که از این کارخانه ها به دست می آید دارای قیمت کمتری می باشد.

تهیه مواد اولیه با کیفیت خوب و قیمت مناسب از الزامات هر کارخانه ای جهت تامین آنها می باشد که در صورت موفقیت در این مسئله می تواند تولید خوب و به صرفه ای را رقم بزند. از موضوعات دیگری که در این حوزه تامین مواد مطرح می باشد مربوط هست به فاصله تاین کننده از کارخانه. هر چقدر مسافت تامین کننده مواد اولیه از کارهانه اندک باشد می تواند هزینه کمتری را به کارخانه تحمیل کند. هزینه کمتر منجر به تولید محصول نهایی با قیمت نازل تر خواهد شد. قیمت نازل تر منجر به رقابت پذیری بیشتر محصول مایع ظرفشویی در بازار خواهد شد.

تامین کنندگان مواد اولیه نیز برای اینکه بتوانند محصول اولیه با کیفیتی را تحویل کارخانه های تولید کننده مایع ظرفشویی نمایند باید از مواد شیمیایی و معدنی و طبیعی خوبی بهره مند شوند. تامین این مواد نیز بعضا از معادن و پتروشیمی های دولتی و غیر دولتی امکان پذیر هست. تمامی موارد فوق در تعیین کیفیت و قیمت محصول شوینده ظرفشویی تاثیر گذار خواهد بود.

کارخانه مایع ظرفشویی

فروش مایع ظرفشویی فله ای و بسته ای

مایعات ظرفشویی تولید شده در کارخانه بسته با نظر و توانایی آن تولیدی در مخازن بزرگ و با تناژهای مختلف تولید و آماده پر شدن در بسته بندی ها و یا بشکه ها می شوند. کارخانه های ابر تولیدی که در کشور به تعداد انگشتان دست می باشد تولید مایع ظرفشویی در هر پارت را در مخازن ۱۰۰ تنی انجام می دهند. در این نوع کارخانه ها با توجه به اسانس و عطر مورد نظر رنگ بندی و اضافه نمودن رنگها نیز انجام می شود. بدین صورت که مایع ظرفشویی که دارای عصاره توت فرنگی می باشد رنگ قرمز کم رنگ مجاز به مایع افزوده می شود. در خصوص مایع ظرفشویی با عصاره سیب از رنگ های سبز ملایم در مخلوط مورد نظر بهره برداری خواهد شد. در این تولیدی های عظیم با توجه به اینکه میزان تناژ تولید بسیار بالا می باشد تمامی مواد اولیه مانند اسانس و رنگ و مابقی ملزومات با کیفیت های برتر و بیشتر از کشورهای اروپایی وارد می شود البته اگر در کشور خودمان موجود نباشد.

در این موارد چون تولید همیشگی و با میزان زیاد انجام می شود میزان خرید مواد نیز با تناژ زیاد انجام می شود و می توان انتظار داشت در طول سال اسانس و رنگ از لحاظ کیفی و کمی استاندارد ثابتی را دنبال نماید. داشتن کیفیت یکنواخت در طول تولید مایع ظرفشویی از تمامی جهات از برتری های کارخانه های تولیدی و نشان از توانمندی آنها دارد.

 1. در مورد کارخانه های بزرگی که مشغول فعالیت تولید مایع ظرفشویی در تناژهای بالا هستند باید گفت به دو شکل زیر خدمات تولیدی خود را به منصه ظهور می گذارند.
 2. پر کردن مایع ظرفشویی در بشکه های ۲۲۰ لیتری و آماده سازی آن برای ارسال به کارگاه های کوچک یا برای صادرات به کشورهای دیگر که هر کدام مشتریان خاص خودش را دارد.
 3. پر کردن مایع ظرفشویی در بطری های استاندارد مصارف صنعتی که در ارگانها و سازمان ها استفاده دارند. گالن های ۱۰ و بیشتر ۲۰ لیتری که در ارگان ها خرید دارند. مثلا شامپو در گالن های ۲۰ لیتری در استخرهای کشور مورد استفاده قرار می گیرند.

مورد سوم پر کردن مایع ظرفشویی در کارخانه ها مربوط خواهد بود به بسته بندی بطری ها برای مصارف خانگی. مثلا بطری های ۷۰۰ گرم، ۱۰۰۰ گرم، ۴ لیتر بیشتر مورد نیاز افراد در منازل می باشند.

این ۳ مورد را که مطالعه کردیم هر کارخانه ای با توجه به سیاست و اهدافی که دارد می تواند یکی از این موارد را برای عرضه محصولات شوینده خود انتخاب نماید. البته در برخی موارد کارخانه هایی هستند که با عنایت به توانایی بالا در امکانات تولیدی هر ۳ گزینه فوق را در دستور کار تولیدی خود دارند. در این موارد کارخانه هر سه حوزه را با توان بالا حضور دارد و درآمد زایی در ۳ حوزه هم خوب هست.

هر چند که کار اصلی کارخانه های شوینده در اصل تولید مایع ظرفشویی می باشد ولی نوع و چگونگی پر کردن و لیبلاسیون کارخانه ها با هم متفاوت می باشد.
 1. برخی از کارخانه هستند که با توجه به دسترسی داشتن در اطرافشان به کارخانه های کوچک و کارگاه های زیاد سیاست خود را بر روی پر کردن مایع ظرفشویی در داخل بشکه های ۲۲۰ لیتری تنظیم نماید. در این صورت چونکه به راحتی امکان دسترسی با کمترین هزینه و بیشترین آورده برای آنها را خواهد داشت اقدام به تولید و پر کردن در بشکه ها می کنند. به دلیل آنکه پر کردن مایع ظرفشویی در داخل بشکه ها بسیار کم هزینه تر از پر کردن در بطری های ۱ لیتری می باشد.
 2. برخی دیگر از کارخانه ها با عنایت به اینکه در اطراف خود دسترسی به کارگاه های کوچک را ندارند اقدام به پر کردن در بطری های کوچک و یک لیتری می نمایند.
 3. برخی دیگر از کارخانه ها بدون توجه به اینکه اطرافشان چه کارگاه یا کارخانه هایی وجود دارند با در نظر گرفتن سیاست ها و اهداف خود اقدام به تولید برترین مایعات ظرفشویی در داخل بطری های کوچک شکیل و زیبا می نمایند. این تولید کنندگان با طراحی لیبل های زیبا و ظروف شفاف و خوش فرم محصولات خود را با بهترین شکل به مشتریان و بازار معرفی می نمایند.

مایع ظرفشویی با قیمت ارزان

مایع ظرفشویی پاکال که بسیار پر مصرف می باشد از محبوبیت زیادی برخوردار است .این‌ مایع غلیظ و با صرفه توانسته است رضایت مصرف کنندگان را جلب کنند. مایع ظرفشویی در راستای حفظ حقوق مصرف کننده تلاش کرده است تا همواره محصول خوب و با کیفیت و با قیمت ارزان تولید کند. این محصول پرمصرف و ارزان قیمت همواره در سبد خرید خانوار جای خود را حفظ کرده است.‌مایع ظرف شویی با کیفیت بالا و قیمت پایین عرضه می شوند.

مایع ظرفشویی گلی

مایع ظرفشویی پاکال با کیفیت

مایع ظرف شویی پاکال از مواد اولیه مرغوب و طبیعی ساخته شده است و قدرت پاک کنندگی بالایی دارند .این مایع پر طرفدار و محبوب شویندگی بسیار خوبی دارد. مایع ظرفشویی با کیفیت بالا و اثربخشی قوی تمام آلودگی ها و چربی ها را از بین برده و آنها را کاملا تمیز و درخشان می کند. این مایع همچنین با رایحه های متنوع بوی بد ظروف را از بین می برد.‌مایع ظرفشویی پاکال با مرغوبیت بالا و غلظت زیاد با قیمت ارزان به فروش گذاشته می شوند.

مایع ظرفشویی گلی

پر کاربرترین ماده شوینده

مایع ظرفشویی یکی از پر کاربردترین مواد شوینده تولید شده در کارخانه می باشد . این مایع پر مصرف از کیفیت و تنوع بسیار بالایی برخوردار است . مایع ظرفشویی علاوه بر شستشوی انواع ظروف مورد استفاده های دیگری هم دارد از جمله : شستشوی لباس، شستشو و ضدعفونی سرویس های بهداشتی، شستشوی اتومبیل، شستشوی سطوح چرب آشپزخانه و دیگر سطوح ، ضدعفونی و شستشوی دست ها و موارد دیگر .

مایع ظرفشویی گلی

کدام مایع ظرفشویی بهتر است

مایع ظرفشویی که اغلب برای شستشوی ظروف مورد استفاده قرار می گیرد باید از استاندارد های لازم برخوردار باشد. این مایع باید قدرت شویندگی خوبی داشته باشد تا بتواند انواع لکه و چربی را در خود حل کند .مایع ظرفشویی با کیفیت تمیزی بیشتری را برای ظروف به همراه دارد. همچنین باعث از بین رفتن بوی بد ظروف شده و آن ها را کاملا تمیز و درخشان می کند. مایع ظرفشویی با کیفیت و مرغوب قیمت ارزان و مقرون به صرفه ای هم دارد.

مایع ظرفشویی گلی

محمد رضا اعلمی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مدیر فروش : محمد رضا اعلمی

راه های ارتباطی:

  شماره تماس مدیر فروش : 09125813403

  شماره تماس مشاور ارشد فروش: 09193884918

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

مجموعه پاکال شما را به خرید بهترین محصولات مواد شوینده دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید