آراد برندینگ
خانه / پودر لباسشویی / پودر لباسشویی و قیمت ارزان آن

پودر لباسشویی و قیمت ارزان آن

پودر لباسشویی در مراکز فروش با قیمت های مختلف بفروش می رسد که برای خریداران این موضوع اهمیت زیادی دارد. چرا که خرید پودر لباس با قیمت ثابت و ارزان از اصلی ترین هدف های خریداران و فعالین این حوزه کسب و کار خواهد بود که در نوع خرید و میزان آن بسیار مهم و حیاتی می باشد

پودر لباسشویی در فروشگاه های زنجیره ای

یکی از هزاران قلم کالاهایی که در فروشگاه های زنجیره ای وجود دارد و توزیع و فروش در آنها با تیراژ بالایی همیشه وجود داشته و با توجه به شیوع بیماری کرونا بصورت تصاعدی در حال افزایش مصرف آن و نیز افزایش فروش آن در فروشگاه های زنجیره ای هست پودر لباسشویی هست. پودر لباس در برندهای متفاوت و مختلف در بازار وجود دارد ولی برندی را باید خرید که هم قیمت خوبی داشته باشد و هم کیفیت مناسبی را داشته باشد. ما به شما این اطمینان را میدهیم که بهترین و مناسب ترین را به شما معرفی نماییم.

قیمت ارزان پودر رختشویی

آیا برای شما هم قیمت ارزان و متعادل و مناسب پودر لباس مهم است؟
چرا قیمت ارزان پودر لباس مورد توجه خریداران عمده می باشد؟
جلوه ای از میزان خرید در هر کالایی مانند پودر رخت فقط زمانی خودش را نشان خواهد داد که این محصول دارای قیمت پایین باشد تا توان خریداران افزایش یابد.
در پاسخ به اینکه قیمت ارزان پودر چگونه تاثیر گذار است بدین صورت باید پاسخ داد که در صورتی که قیمت پودر لباسشویی ارزان باشد قدرت خرید عموم افزایش خواهد داشت و درنتیجه میزان خرید و فروش افزوده خواهد شد.

پودر لباسشویی برای صادرات

بسیاری از مردم کشورهای دیگر مانند عراق و افغانستان و ترکمنستان که بیشترین خرید مواد شوینده از ایران را دارند برای شستشوی لباس های خود از پودر رختشویی استفاده می کنند که این موضوع باعث شده است که کارخانه های تولید این محصول شوینده توان انسانی و ماشینی خود را افزایش داده و با سرمایه گذاری های بیشتر خطوط تولید پودر لباس برای صادرات را افزایش دهند تا بتوانند توان رقابت با رقبا را حفظ نمایند.

پودر لباسشویی پاکتی

حتما میدانید که شوینده پودر رختشویی در داخل بسته بندی های متنوعی که با گرفتن مجوز و طرح های خاصی تولید و بسته بندی می شود در احجام متفاوتی بفروش می رسد . شایان ذکر هست که قریب به ۹۰ درصد پودر لباسشویی تولید شده در کشور در داخل پاکت های ۵۰۰ گرمی تولید و عرضه می شود.

پودر لباسشویی فله

بسیاری از تجار ایرانی و خارجی بیشتر برای خرید پودر لباسشویی صادراتی برای خرید نوع فله آن هستند که در سایزهای مختلف عرضه می شود. در بازار فروش پودر لباسشویی اغلب خریداران جهت ثبت خرید های صادراتی خود پودر لباسشویی را در داخل کیسه های ده و بیست کیلویی سفارش می دهند. تقریبا نزدیک به ۸۰ درصد پودر لباسشویی صادراتی در نوع فله خریداری می شود.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
مدیریت فروش: اعلمی
شماره موبایل: 09125813403
کارشناس فروش: فخاری
شماره موبایل: 09193884918
دفتر فروش: 02833686331
ارتباط تلگرام: mraalami57@
کانال تلگرام: aalamishoyande@

مطلب پیشنهادی

نمایندگی فروش پودر لباسشویی دکو

خرید آسان مواد شوینده از الویت های خریداران هست. نمایندگی فروش پودر لباسشویی دکو این …