آراد برندینگ
خانه / پودر لباسشویی بیزیم / پودر لباسشویی بیزیم ۵۰۰ گرم

پودر لباسشویی بیزیم ۵۰۰ گرم

در میان انواع پودرهای لباسشویی که در ایران مصرف می شود، پودر لباسشویی بیزیم که از جدیدترین انواع پودرهای لباسشویی در ایران می باشد که با فرمولی جدید و منحصر به فرد توانسته با کیفیت خوب و مناسبی که دارد و همراه بودن با قیمت مناسب جایگاه خوبی را در بازار داشته باشد و این مورد نیز در حال گسترش و توسعه محصول در زمینه کمیت و کیفیت می باشد.

پودر لباسشویی فله

فروش آنلاین پودر لباسشویی

سالیان سال طول کشیده تا فروش سنتی محصولات و کالا ها در بین مردم جا افتاده و مردم از مبادله کالا به کالا و تهاتری درآمده و به سمت خرید و فروش کالا و انواع محصولات و خدمات به شکل امروزی که خرید و انبار کردن در یک محل و چیدن ان در محلی مناسب به عنوان فروشگاه کسب و کار راه اندازی شده است.

ولی در جدیدترین نوع فروش و کسب و کارهای امروزی جامعه الزاما و برخی مواقع انگیزشا به سمتی پیش می روند که دیگر کسب و کار را به صورت مراجعه به فروشگاه و خرید از محل فروشگاه و حمل آن از آن محل به منازل و سازمان مورد نظر نیست و پیش به سمتی می رود که کار خرید محصولات بصورت برخط و آنلاین و توسط شبکه های مختلف مجازی انجام می شود.

انواع پودرهای لباسشویی بیزیم

همه شرکت های تولید کننده مخصوصا در حوزه مواد شوینده که مشغول به فعالیت می باشند اغلب در زمینه تولید مایعات شوینده دارای فعالیت هستند چرا که در ابتدای کار و شروع کارواحد های تولید مواد شوینده تولید و عرضه مایعات شوینده مانند مایع ظرفشویی، مایع دستشویی و سفید کننده و جرم گیر کاری تقریبا آسان نسبت به تولید پودرهای لباسشویی هست به همین دلیل کارخانه ها در ابتدا مایعات را در دستور کار خود قرار می دهند. ولی شرکت بیزیم با توجه به اینکه مایعات شوینده در بازار دارای رقابت در تولید هستند فعلا در حال حاضر اقدام به تولید پودر های لباسشویی دستی نموده است و در جعبه های ۵۰۰ گرم برای بازار داخلی و در کیسه های ۲۰ کیلویی برای بازار صادراتی دارای فعالیت هست.

پودر لباسشویی بیزیم صادراتی

مدیریت و مجموعه پودر لباسشویی بیزیم در راستای گسترش کار در کارخانه و ساماندهی نیروی انسانی و اهداف میان مدت و بلند مدتی که دارد مقدمات صادرات پودر لباسشویی بیزیم را نیز فراهم نموده و مدتی هست که پودر لباسشویی بیزیم در وزن ۲۰ کیلوگرمی به کشورهای همجوار صادر می شود.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
مدیریت فروش: اعلمی
شماره موبایل: 09125813403
کارشناس فروش: فخاری
شماره موبایل: 09193884918
دفتر فروش: 02833686331
ارتباط تلگرام: mraalami57@
کانال تلگرام: aalamishoyande@

مطلب پیشنهادی

قیمت شامپو

لیست قیمت شامپو برای عمده فروشان 

لیست قیمت شامپو برای عمده فروشان مسلمآ ارزان تر از فروش همین محصولات به خرده …