آراد برندینگ
خانه / مواد اولیه شوینده / مواد اولیه شوینده را از کجا بخریم

مواد اولیه شوینده را از کجا بخریم

در شرایطی که برخی از مشاغل و کسب و کارها با رکود شدید مواجه شده اند خرید و فروش مواد اولیه شوینده در بورس هست و مشتاقان زیادی برای تولید مواد شوینده از این مواد اولیه خرید کرده و انواع مواد شوینده را در پودرهای شوینده و مایعات شوینده را در کارگاه خود تولید می کنند.

مواد اولیه شوینده

مواد اولیه چیست

هر ماده ای که برای تولید کالایی دیگر بکار می رود و باعث ساخت و تولید محصولی جدید و قابل مصرف می شود را مواد اولیه می نامند. مواد اولیه معمولا در صنایع مادر و دست اول در هر کشوری تولید می شود و در حجم وسیع و تنازهای بسیار بالا با بستن قراردادهای کلان به صنایع وابسته به صنایع مادر و کارخانه های تولید کننده ارسال می گردد.

مواد اولیه در انواع صنایع مختلف وجود دارد از مواد اولیه شیمیایی گرفته تا مواد اولیه طبیعی و گیاهان و غیره که در نهایت توسط متخصصان و افراد متبحر تبدیل به انواع محصولات شوینده، مصالح ساختمانی و دارو های گیاهی می شوند برای مصرف نهایی.

مواد اولیه شوینده

مواد اولیه شوینده چیست

مواد اولیه ای که توسط صنایع پتروشیمی و شیمیایی از نفت و مشتقات نفتی و مواد شیمیایی وجود در طبیعت بدست می آید طی فرایند های بسیار پیچیده که محتاج به داشتن دانش فنی بالایی هست تولید شده و به عنوان مواد اولیه شوینده برای تولید انواع مواد شوینده از شوینده های پودری گرفته و تا شوینده های مایع ادامه خواهد داشت را شامل می شود.

مواد اولیه شوینده

انواع مواد اولیه شوینده

مواد اولیه ای که در ساخت انواع مواد شوینده کارد دارند بسیار متنوع و فراوانند ولی در اینجا به عنوان نمونه به چند مورد اشاره می کنیم:

  • اسید سولفونیک
  • اسید سیتریک
  • تگزاپن
  • لورامید
  • کوکونات
  • سولفات منیزیم
  • سدیم کلراید
  • الکیل بنزن
  • گلسیرین و…

مواد اولیه شوینده

مواد اولیه شوینده کجاست

همانطور که بیان کردیم مواد اولیه شوینده ها در صنایع بالا دستی و پتروشیمی هایی که از نفت و گاز و میعانات ان طی پروسه طولانی و دانش بنیان مواد اولیه مرغوبی را برای صنایع وابسته تولید می کنند.

مواد اولیه شوینده بیشتر برای تولید کنندگان و کارخانه داران و صادر کنندگان کارایی دارد و کافی هست برای در یافت اطاعات بیشتر و خرید از کارخانه مواد اولیه شوینده با کارشناسان مجموعه تماس بگیرید.

مواد اولیه شوینده

قیمت مواد اولیه شوینده

با عنایت به اینکه در مطالب فوق نیز اشاره شد مواد اولیه شوینده شاید بالغ بر ۱۰۰ قلم کالا باشد که درج قیمت پر نوسان ان در اینجا امکان پذیر نباشد بهتر است برای استعلام نرخ این مواد اولیه با ما در ارتبا باشید.

مواد اولیه شوینده

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
مدیریت فروش: اعلمی
شماره موبایل: 09125813403
کارشناس فروش: فخاری
شماره موبایل: 09193884918
دفتر فروش: 02833686331
ارتباط تلگرام: mraalami57@
کانال تلگرام: aalamishoyande@