آراد برندینگ
خانه / پودر دستی / قیمت پودر دستی فله ای

قیمت پودر دستی فله ای

قیمت پودر دستی فله ای با توجه به مواد اولیه شوینده ای که در تولید آن استفاده می شود رابطه مستقیم دارد .در جامعه کنونی که تحریم های موجود براقتصاد کشور تاثیر بسزایی را دارد قیمت محصولات شوینده نیز نسبت به قبل متغییر بوده است.

پودر دستی

قیمت پودر دستی

در این میان با توجه به تنوع در محصولات پودری قیمت پودر دستی فله ای نسبت به سایر پودر ها بسیار مناسب وبه صرفه بوده است. این پودر علاوه بر قیمت مناسب دارای کف بیشتر نیز میباشد که پاک کنندگی آن زیاد است وترکیبات آن به گونه ای بوده که آسیب رسانی آن به پوست بسیار است. خریدار محترم میتواند با صرف هزینه کمتر پودری با کیفیت بالا راخریداری نماید.

پودر دستی

انواع پودرهای دستی و ماشینی

پودرهای دستی وماشینی در بسته بندی های متفاوت نایلونی ویا پاکتی وباکمی تغییرات فرمولاسیون وآنزیمهای متفاوت وبا برندهای مختلف باقیمتهای مناسب در بازار عرضه می شود که هر فرد بنا به مصرف خود می تواند این پودر ها را خریداری کرده واستفاده نماید. پودرهای دستی به علت داشتن کف بالا به هیج وجه نباید در ماشینهای لبا سشویی تمام اتوماتیک استفاده شود. شرکت های تولید پودر این مورد رادر نظر گرفته وبرای برطرف کردن این مشکل پودر هایی با کف کنترل شده تولید کرده که آن مختص ماشینهای لباسشویی تمام اتومات می باشد .در هردو نوع محصول با ید تمام موارد مربوط به استاندارد روی بسته بندی درج شده باشد تا خریدار با درنظر گرفتن آن از کیفیت پودر خریداری شده اطمینان حاصل کند وحق انتخاب داشته باشد.

پودر دستی

ترکیبات انواع پودر های شستشو

اکثر پودرهای شستشو چه ماشینی وچه دستی دارای ترکیباتی هستند که بنا براستفاده آنها دارای تغییرات جزیی میباشند. هرکارخانه در بازار رقابت خود سعی می کند پودری را به بازار ارایه دهد که از نظر کیفی عالی بوده وبه انسجام پار چه نیز آسیب وارد نکند. ازجمله این ترکیبات می توان به این موارد اشاره کرد.سدیم سولفات_ الکین بنزن سولفونیک_اسید خطی_سدیم کربنات پر اکسید_ژیولایت_سدیم سیلکات_بنتونیت فراوری شده_ فتی الکل اتوکسیله۷مول _سدیم هیدروکسید_سدیم اکریلیک اسید_مالنیک اسیدکو پلیمر_تترا استیل اتیلن_دی آمین سلولزگام_دایمتیکون_اسانس مجاز آرایشیوبهداشتی_اپتیکال برایتنربر پایه استیلبای فنیل ورنگهای مجاز یا بدون رنگوآب دیونیزه .

پودر دستی

صادرات پودرهای دستی فله ای وپاکتی

امروزه با پیشرفت تکنولوژی وتلاش کارخانجات مواد شیمیایی کشور ایران درامر تولید پودرهای فله ای دستی باحجم های متفاوت دستاوردهای خوبی را کسب کرده است که توانسته این محصول را با کیفیت عالی به کشورهای همسایه صادر کند. صادرات محصولات شوینده بخصوص پودرهای فله ای دستی برای اقتصاد کشورمان بسیار خوب بوده وتوانسته درشرایط کنونی که تحریمهای علیه ایران اقتصاد کشور را تحت شعاع قرار داده ارز آور باشد وبه نحوی کمک کننده باشد.پودرهای دستی فله ای نیزدر کنار پودرهای دستی پاکتی به دلیل داشتن بسته بندی خوب وعالی ازنظر حمل ونقل هیچ نوع مشکلی ندارند وحتی به دلیل داشتن قیمت مناسب خریداران کشور های همسایه بیشتر متقاضی این نوع پودرهای دستی می باشند

پودر دستی

فروش پودرهای فله ای دستی

در هر نوع خرید وفروشی کیفیت در کنار قیمت معنا پیدا می کند که پودرهای دستی فله ای نیز ازاین قضیه مستثنا نمی باشد .فروش پودرهای دستی فله ای با کیفیتهای خوب ودر بسته های پنج کیلویی ویا ده کیلویی رامی توان براحتی از طریق فروشگاههای معتبر ویا عمده فروشان ویاسایت های اینترنتی تهیه کرد . فروش پودرهای فله ای دستی نسبت به سایر پودها بسیار خوب بوده وخریداران محترم از خرید این محصول کاملا رضایت خواهند داشت.ما به شما خرید و فروش اینترنتی را پیشنهاد می کنیم چرا کا این نوع فروش، معامله غیر مستقیم می باشد و در این نوع معامله از بسیاری از هزینه های اضافی جلوگیری می شود وشما به راحتی می توانید محصول مورد نظر رادر سایت ببینید واز کیفیت آن مطمن شوید ونسبت به خرید آن اقدام نمایید.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
مدیریت فروش: اعلمی
شماره موبایل: 09125813403
کارشناس فروش: فخاری
شماره موبایل: 09193884918
دفتر فروش: 02833686331
ارتباط تلگرام: mraalami57@
کانال تلگرام: aalamishoyande@

مطلب پیشنهادی

قیمت شامپو

لیست قیمت شامپو برای عمده فروشان 

لیست قیمت شامپو برای عمده فروشان مسلمآ ارزان تر از فروش همین محصولات به خرده …