مجموعه پاکال شما را به خرید بهترین محصولات مواد شوینده دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

انواع صابون حمام در ایران

آنچه در این مقاله می خوانید...

صابون چگونه ویروس را از بین میبرد؟عملکرد صابون چگونه است؟صابون بهتر یا مایع دستشوییاز بین رفتن ویروس هاانواع صابون در ایران

در حالی که در روز ها و ماه های اخیر درگیر بیماری کرونا هستیم صابون حمام و استفاده از آن برای از بین بردن انواع ویروس ها بخصوص ویروس وحشتناک کووید ۱۹ که منجر به بیماری حاد تنفسی کرونا شده و موجب مرگ میشود را از بین می برد و خیال مصرف کننده از بابت تمیزی و عدم آلودگی دست و صورت و بدن از ویروس را برایمان تضمین می کند.

صابون چگونه ویروس را از بین میبرد؟

ویروس و میکروب ها جانداران میکروسکوپی و بسیار ریزی هستند که معمولا در سطوحی که زنده و فعال هستند لانه کرده و شروع به فعالیت و تکثیر می کنند که موجبات ایجاد بیماری در انسان ها را فراهم می نمایند.
وقتی که ما صابون حمام و یا دست و صورت برای شستشوی دست و صورت و بدن استفاده می کنیم مکانیسم عملکرد صابون بنوعی هست که در سر آبدوست آن با چسبیدن به ویروسها و از سر دیگر با ابگریزی باعث جدا شدن و دفع انواع ویروس از سطح پوست و سلامتی انسانها خواهد شد

عملکرد صابون چگونه است؟

برای استفاده بهینه و مصرف بهینه از صابون باید نکاتی چند را رعایت نمود تا هم از لحاظ کیفیت شستشو و هم از نظر ماندگاری و اقتصادی برای مصرف کننده دارای مزیت باشد تا در خرید های بعدی نیز این صابون جزء گزینه های خرید مشتری باشد.
در زمان شستشو قبل از شستن دست و صورت ابتدا باید با آب محل را پا نمود و سطح مورد نظر خیس باشد تا با زدن صابون به سطح مورد نظر کف مناسبی را برای شسشوی بهتر ایجاد شود. صابون بعد از مصرف باید در جای خشک و تمیز نگه داری شود تا صابون حالت خود را حفظ نماید. این موضوع باعث ماندگاری بیشتر صابون و حفظ رطوبت داخل صابون و کیفیت آن خواهد شد.

صابون بهتر یا مایع دستشویی

در جاهایی مطرح می شود که برای شستشوی دست بهتر است از صابون برای تمیز کردن دست از انواع آلودگی ها و ویروس ها پاک نمود و نسبت به آن دارای مزایایی هست که میزان استفاده و مصرف آنرا نسبت رقیب مایع خود افزایش داده است. در میان این دسته از افراد که از قبل هم که عادت به شستن و زدودن آلودگی نوسط صابون را انجام می دادند هنوز هم بر اعتقاد خود راسخ هستند و فقط از صابون دست استفاده می کنند.

از بین رفتن ویروس ها

در تمامی کشورهای جهان ویروس مزاحم کرونا گسترش یافته و همه گیر شده است.
حتما میدانید که بهترین و متداول ترین راه دور کردن و دفع ویروس کرونا از سطح دست و بدن استفاده مداوم و مکرر از صابون شستشو هست که با کف ایجاد شده بر روی سطح پوست باعث جدا شدن کثیفی و ویروس از پوست شده و شرایط را برای زیست ویروس سخت نموده و شرایط لازم برای سلامتی انسان ها را فراهم می کند.

انواع صابون در ایران

در ایران مواد شوینده بهداشتی و صابون های حمام و لباسشویی با برند های مختلفی تولید می شود که در اوزان متفاوت و برگزیده تولیده و به بازارهای فروش عرضه می شود.صابون حمام در میان این صابون ها از فروش و مصرف بیشتری برخوردار است چرا که صابون حمام از ضروریات سلامت زندگی ما انسان هاست.

محمد رضا اعلمی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مدیر فروش : محمد رضا اعلمی

راه های ارتباطی:

  شماره تماس مدیر فروش : 09125813403

  شماره تماس مشاور ارشد فروش: 09193884918

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

مجموعه پاکال شما را به خرید بهترین محصولات مواد شوینده دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید