مجموعه پاکال شما را به خرید بهترین محصولات مواد شوینده دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

ارزان ترین برند پودر قالیشویی

آنچه در این مقاله می خوانید...

نحوه استفاده از پودرهای قالیشویی در کارخانه قالیشوییقدرت پاک کنندگی پودرهای قالیشوییمرغوب ترین برند پودر قالیشویی با قیمت ارزانخرید ارزان ترین برند پودر قالیشویی
پودر قالیشویی

ارزان ترین برند پودر قالیشویی باید در کنار قیمت خوبی که دارد کیفیتی مناسب داشته باشد. همانگونه که از نام این محصول پیداست این ماده ی مواد شوینده مخصوص  پودر  قالیشویی می باشد پس کارخانه های قالیشویی در خرید عمده ی این شوینده های ویژه بسیار مسر ویکپارچه هستند.

کارخانه قالیشویی به دلیل مصرف بسیار زیاد این محصول در طول روز به دنبال برندی با کیفیت و مرغوب و ارزان هستند تا در کنار اثر بخشی خوب پودر قالیشویی با صرفه و سود آور نیز باشند. ما می توانیم ارزان ترین برند قالیشویی را از طریق سایت ها به شما معرفی کنیم

پودر قالیشویی

نحوه استفاده از پودرهای قالیشویی در کارخانه قالیشویی

کارخانه های قالیشویی که خریداران مداوم پودرهای قالیشویی هستند برای اینکه این پودرها به خوبی با آب واکنش انجام داده و اثر بخشی خوبی بر روی قالی و قالیچه داشته باشند باید به درستی وطبق کاربرد نوشته شده بر روی لیبل آن محصول مورد استفاده قرار دهند.

در مرحله اول خاک روبی قالی و قالیچه مهم می باشد زیرا گرد و خاک موجود در قسمت تحتانی الیاف فرش به وسیله آب به سطح فوقانی خواهند آمد و کار شست شو سخت خواهد شد. در مرحله دوم فرش چند ساعتی باید خیس شود تا هر نوع آلودگی و چسبندگی آن انسجام خود را از دست داده و در شست شو با پودرهای قالیشویی به طور کامل حذف و پاک شود.

در مرحله سوم پودرهای قالیشویی را بر روی فرش خیس می پاشند و پس از ساعتی که این پودرها به خوبی انحلال پیدا کردند توسط نیروی انسانی و یا دستگاه های ویژه قالیشویی مورد فرچه کشی قرارمی دهند این کار چند ین مرتبه تکرار خواهد شد پس از طی کشی و خروج آب کثیف و آب کشی مکرر و خشک کردن آن فرش تمیز و درخشان دراختیار صاحب آن قرار می گیرد.

پودر قالیشویی

قدرت پاک کنندگی پودرهای قالیشویی

پودرهای قالیشویی که دارای انزیم های پاک کننده

  • لیپاز
  • پروپاز
  • آمیلاز
  • و  …

هستند از خود کف زیادی را نیز تولید می کنند. کف کنندگی زیاد این پودرها نشان از قدرت بالای پاک کنندگی پودرهای قالیشویی می باشد. در شستشوی فرش های ماشینی که دارای کثیفی زیاد و لک قدیمی هستند استفاده از پودرهای قالیشویی پیشنهاد می شود.

زیرا مقدار کلر معین در این پودرها هر نوع لک و آلودگی را کلرینه کرده و از بین می برد. پودرهای قالیشویی نسبت به مایع های شوینده قالی و فرش دارای قدرت پاک کنندگی و گند زدایی بهتری هستند. این پودرها هر نوع لک چای  قهوه  ، چربی ، مواد چسبنده مانند آدامس و قیر را به خوبی از روی فرش پاک می کنند و تمیزی و درخشندگی الیاف فرش پس از شست شو ی فرش با این مواد شوینده بخوبی قابل رویت و مشاهده می باشد.

پودر قالیشویی

مرغوب ترین برند پودر قالیشویی با قیمت ارزان

فعالیت شرکت های تولیدی پودرهای قالیشویی در کشور روز به روز بیشتر می شود برای اینکه محصولات پودری خود را با قیمت ارزان به فروش برسانند و مشتریان زیادی را به خود جلب کنند دچار تخلف شده و در کیفیت و مواد اولیه محصول کم کاری کرده که بر خلاف قوانین می باشد و نوعی کم فروشی به حساب می آید.

اما کارخانه هایی هستند که رعایت انصاف را کرده و تمام قوانین و مقررات را درتولید محصولات شوینده و پودری خود اعمال می کنند. کارخانه تندیس از جمله کارخانه هایی می باشد که در تولید پودرها ی قالیشویی با برند تندیس و محصولات دیگر خود تمام نکات را لحاظ کرده است .

پودرهای قالیشویی تندیس با حجم های بالا از طرف قالیشویی ها و خشک شویی های مبلمان بسیار مورد استقبال و خرید قرارگرفته اند.

پودر قالیشویی

خرید ارزان ترین برند پودر قالیشویی

امروزه برای سهولت در امر خرید و فروش محصولات شوینده وبهداشتی کانال ها و سایت های بسیار زیادی به وجود آمده اند که اگر به سایت های ما مراجعه کنید ارزان ترین برند پودر قالیشویی را با کیفیت خوب در اختیارتان خواهیم گذاشت .

پس با تماس گرفتن شما با کارشناسان فروش و با تجربه ما , شما را در خریدتان راهنمایی خواهند کرد.

محمد رضا اعلمی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مدیر فروش : محمد رضا اعلمی

راه های ارتباطی:

  شماره تماس مدیر فروش : 09125813403

  شماره تماس مشاور ارشد فروش: 09193884918

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

مجموعه پاکال شما را به خرید بهترین محصولات مواد شوینده دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید